Pozycjonowanie Katowice

Prowadzisz działalność w Katowicach i skupiasz się na lokalnych odbiorcach?

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem na przedstawienie się klientom z wyszukiwarki Google. Jak to zrobić?

To dość proste, musisz zadbać o stronę www w taki sposób, aby lokalni klienci przyszli właśnie na Twoją witrynę, a nie konkurencji.

Pozycjonowanie fraz kluczowych związanych z danym miastem, województwem szybko ściągnie klientów do Twojej oferty, ponieważ są to zapytania ograniczające liczbę konkurencji, a także bardzo precyzyjne.

Pozycjonowanie stron www Katowice

Jeśli jesteś związany z danym rynkiem, Twoje usługi nie nadają się na rywalizowanie z całym krajem, bądź nie jesteś w stanie obsłużyć, tak ogromnej liczby zapytań skup się na SEO lokalnym w Katowicach.

Fraza kluczowa jak pozycjonowanie jest bardzo ciężka do osiągnięcia dla małej agencji SEO, jednak już rywalizacja z agencjami SEO np z jednego miasta jak Katowice — może być skuteczna zaledwie w kilka miesięcy.

Fraza kluczowa dla zapytania regionalnego będzie właśnie wyglądać tak: pozycjonowanie Katowice lub pozycjonowanie stron Katowice.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Katowice

Strony internetowe można pozycjonować regionalnie i osiągać dobre wyniki, ale frazy kluczowe związane z produktami i powiązane z lokalizacja są rzadko wyszukiwane.

Najlepszą strategią SEO dla sklepów internetowych jest więc pozycjonowanie long tail — długiego ogona fraz kluczowych.

Strategia pozycjonowania long tail polega na rozwijaniu witryny w taki sposób, aby każdy produkt i kategoria odpowiadały na bardzo konkretne zapytania użytkowników Google.

Jeśli ktoś szuka czerwonych butów, nie do końca możemy poznać czy chodzi o szpilki, czy o buty do biegania. Stąd też ilość konkurencji pod daną frazą będzie ogromna. Rozwiązaniem jest sprecyzowanie kategorii lub produktu, czyli fraza np. czerwone buty nike do biegania.

Pozycjonowanie fraz kluczowych long tail jest czasochłonne i wymaga wykonania sporej pracy na samym sklepie www. Jednak zwrot może być bardzo zaskakujący, ponieważ klienci wiedzą dokładnie, czego chcą, a oczekują tylko od sklepu dobrej ceny i jakości usług.

Audyt SEO Katowice

Audyt SEO to proces przeprowadzany przez specjalistę SEO, którego celem jest ocena strony internetowej pod kątem jej widoczności w wynikach wyszukiwania. Audyt SEO polega na analizie różnych elementów strony internetowej, takich jak treści, kod HTML, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, oraz użyte słowa kluczowe, w celu oceny, jak strona jest widoczna dla wyszukiwarek internetowych i jak można ją poprawić.

Audyt SEO pomaga zidentyfikować słabe i mocne strony witryny internetowej pod kątem pozycjonowania w Katowicach i dostarcza rekomendacji dotyczących sposobów poprawienia widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Jest to ważny krok w procesie pozycjonowania, ponieważ pozwala zidentyfikować i usunąć przeszkody, które mogą utrudniać widoczność strony w wynikach wyszukiwania.

Audyt SEO dla Katowic może być przeprowadzany regularnie, aby upewnić się, że strona jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych i że jej pozycje w wynikach wyszukiwania są jak najlepsze.

Zapraszam do kontaktu

Jeśli chcesz być pierwszy w Google musisz się pozycjonować!