agencja seo kielce
seo agencja kielce
kielce pozycjonowanie
seo kielce
agencja pozycjonerska kielce
pozycjonowanie kielce

SEO, czyli to, czego Ci potrzeba 

Czy wiedziałeś, że niewiele ponad 1,5% spośród wszystkich stron w sieci zdobywa miesięcznie co najmniej 100 wizyt z SERP? 90% natomiast, nie jest odwiedzonych ani razu z wyników organicznych! Takie statystyki świadczą o tym, że w dzisiejszych czasach SEO to podstawa.

Pozycjonowanie pozwala na rozwój Twojego przedsiębiorstwa, ponieważ pozyskuje wartościowy ruch organiczny. Ten zaś dostarcza Ci nowych klientów i buduje pozytywne skojarzenia na temat Twojej marki u potencjalnych nabywców Twoich produktów lub usług.

Jeśli zainwestujesz w pozycjonowanie (SEO), zyskasz rozpoznawalność w sieci, a Twoja witryna znajdzie się w tym 1,5% stron, które notują wysoką częstotliwość odwiedzeń.

pozycjonowanie - kielce seo agencja

Ile czasu trwa pozycjonowanie? 

Aby osiągnąć zamierzone rezultaty i zdobyć topowe miejsce w Google, należy jednak ustroić się w cierpliwość. SEO jest praco i czasochłonne. Pozycjonowanie stron internetowych opiera się na obraniu odpowiedniej strategii i analizie poczynionych postępów związanych m.in. z usprawnieniem działania strony, poprawą struktury menu i link buildingiem. Zwykle pierwsze efekty SEO zauważa się po 3-4 miesiącach od rozpoczęcia współpracy z agencją SEO Kielce. 

Systemy CMS a pozycjonowanie Kielce

Aż 34,1% stron internetowych działa na ,,silniku” Wordpressa. Ten popularny CMS (system zarządzania treścią) zyskał wielu zwolenników na całym świecie z wielu powodów. Jednym z nich jest mit, który głosi, że pozycjonowanie Wordpress’a jest najłatwiejsze. Z doświadczenia wiemy jednak, że nie jest to zbieżne z prawdą. W istocie, strony zbudowane na takich systemach zarządzania treścią jak np. Joomla, PrestaShop, czy WooCommerce pozycjonuje się w taki sam sposób. 

System CMS ma pomagać administratorom strony i przez szereg funkcjonalności i usprawniać im np. pracę z treścią i aktualizację informacji na witrynie. 

Nie ulega jednak wątpliwości, że prosty CMS, który będzie umożliwiał: edycję metaopisów, dodanie altów do zdjęć, wykonanie responsywnej wersji strony, dodanie narzędzia do strukturyzacji danych oraz synchronizację z Google Search Console i Google Analytics może ułatwić pozycjonowanie. 

Oznacza to też, że nie ma konieczności instalowania zbyt wielu wtyczek do CMS, aby strona lepiej się pozycjonowała. Przeciwnie, ich liczba może negatywnie wpłynąć na efekt naszych działań.

W głównej mierze więc warto skupić się na szablonie, tak aby nasza strona była dostosowana do wytycznych Google i algorytmów. 

Pozycjonowanie w mapach

pozycjonowanie kielce

pozycjonowanie w mapach google

agencja seo kielce

pozycjonowanie lokalne kielce

local SEO kielce

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Wszystko dlatego, że sklepy internetowe posiadają znacznie większą ilość zakładek i podstron. Niektóre z nich zawierają również blogi, co w dodatkowy sposób wpływa na zakres usługi pozycjonowania. 
Skuteczne SEO dla sklepów internetowych polega przede wszystkim na doborze odpowiednich fraz kluczowych, po jakich użytkownicy wyszukują produkty, które oferuje dana marka. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie stron firm usługowych, czy sklepów, które działają stacjonarnie, zwykle opiera się na tzw. local SEO lub pozycjonowaniem regionalnym. W tym przypadku szczególną uwagę przywiązuje się do pozycjonowania na frazy kluczowe związane z nazwą usług wykonywanych przez daną firmę w połączeniu z nazwą miejscowości, w której funkcjonuje (np. mechanik Kielce, fryzjer Sandomierz). Pozycjonowanie lokalne kładzie nacisk również na poprawne uzupełnienie informacji w wizytówce Google Moja Firma w panelu Google Maps. 

Jak uzupełnić wizytówkę na Google Moja Firma?

Założenie wizytówki w Google i dodanie pinezki lokalizującej nic nie kosztuje, a może przynieść ogromne korzyści każdej firmie usługowej, która działa stacjonarnie. 

Pozycjonowanie w mapach skupia się w obrębie konta na Google Moja Firma.

 • Aby zyskać lepszą pozycję w Google, wystarczy uzupełnić wizytówkę i wprowadzić dodatkowe informacje o swojej firmie.
 • Dodatkowo należy też określić lokalizację i wpisać godziny otwarcia swojego sklepu, czy zakładu, tak aby nas potencjalni klienci wiedzieli, kiedy mogą skorzystać z naszych usług.
 • Kolejnym ważnym krokiem, który jest często pomijany przez firmy to dodanie zdjęć i loga firmy.
 • Równie istotną kwestią, która może w znaczny sposób wpłynąć na ogólną reakcję użytkowników, są też oceny. Zaleca się, aby stale je sprawdzać i odpowiadać na komentarze. To sprzyja utrzymaniu dobrej reputacji w sieci oraz pozycjonowaniu w Google Maps. Im więcej dobrych opinii, tym wyższa pozycja na liście! 

 

Pozycjonowanie grafik w Google

Google Grafika to wyszukiwarka grafiki, która istnieje od 2001 roku. Zdjęcia w Google pochodzą ze stron internetowych, które są tematycznie związane z frazami kluczowymi, jakie użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę. Pod grafikami znajdują się linki do stron, z których pochodzą i właśnie przez to Google Grafika może generować ruch na stronie. 
Stanie się tak, gdy dany użytkownik kliknie grafikę, a następnie — zainteresowany tym, co zobaczy,  przejdzie na stronę internetową. 

 

pozycjonowanie grafik kielce
agencja seo kielce audyt

Audyt SEO 

Przeprowadzenie audytu SEO to pierwszy krok w kierunku optymalizacji strony internetowej. Analiza zawartości strony internetowej, której dokonujemy w ramach audytu, pozwala nam wykryć nieprawidłowości związane z różnymi elementami witryny, takimi jak:

 • linkowanie wewnętrzne i kanoniczne,
 • meta-opisy,
 • nagłówki,
 • pliki sitemap i robots,
 • zaindeksowane podstrony,
 • wydajność strony.

Audyt strony, na co zwracać uwagę?

Podczas audytu SEO zwracamy także szczególną uwagę na treści, jakie do tej pory zostały opublikowane na stronie. Content, który nie zawiera fraz kluczowych, a opiera się zaledwie na kilkuzdaniowych opisach również w negatywny sposób wpływa na pozycję strony w SERP. Kolejnym aspektem, który jest równie istotny w kontekście SEO to responsywność strony.

Jeśli układ danej strony internetowej nie dostosowuje się do rozdzielczości przeglądarki, roboty Google traktują te witryny jako "gorsze" i mniej wartościowe. Inwestując w pozycjonowanie, należy skupić się zarówno na stronie www w wersji tradycyjnej, jak i tej wyświetlanej przez urządzenia mobilne. Podobnie jest z certyfikatem SSL — witryny, które są nim zabezpieczone, mogą liczyć na wyższe pozycje na liście wyszukiwania. 

Audyt SEO ma na celu zbadać widoczność strony w Google pod słowami kluczowymi, jak również pod nazwą danego przedsiębiorstwa. 

kielce agencja pozycjonerska

Kiedy należy wykonać audyt SEO? 

Moment przed rozpoczęciem współpracy SEO to nie jedyny czas, w którym audyt SEO może wydać się konieczny. Warto go również wykonać przed przebudową aktualnej strony, jak również podczas zmiany firmy pozycjonującej. Audyt strony jest także potrzebny tuż po zbudowaniu strony internetowej. Zanim witryna zostanie wdrożona, należy sprawdzić, czy w jej obrębie nie występują błędy. 

Korzyści z audytu SEO

Wnioski z analizy zawartości strony internetowej wyznaczają cele strategiczne, na których skupiamy się w początkowym etapie pozycjonowania. Dzięki audytowi SEO możemy naprawić wszystkie błędy, jakie generuje strona i oszacować, ile czasu zajmie nam jej wypozycjonowanie. 

Korzyści płynące z audytu SEO są mierzalne — można je dostrzec przez wzrost wskaźnika CTR, ale także po zwiększonym ruchu na stronie. 

Audyt strony www

Audyt SEO pozwala na podjęcie takich działań jak:

 • zlikwidowanie błędów w wyświetlaniu się strony,
 • zniwelowanie wykrytych nieprawidłowości w indeksowaniu,
 • ulepszenie estetyki strony i dostosowanie jej do odbiorców,
 • zwiększenie prędkości strony,
 • instalacja certyfikatu SSL,
 • eliminacja duplikatów treści.

Z czego składa się audyt SEO? 

Podczas audytu badamy ogólną zawartość podstron, metaopisy, pliki sitemap oraz robots, linkowanie, wydajność strony oraz jej responsywność. 
Warto wspomnieć też, że w proces audytowania strony zaangażowanych jest kilku specjalistów z naszej agencji SEO Kielce takich jak: analityk, copywriter oraz programista. Każda z tych osób analizuje poszczególne elementy, które wchodzą w skład audytu, co znacznie usprawnia pracę nad naprawą strony i pozwala na wychwycenie wszystkich nieprawidłowości. 

 

Narzędzia SEO

Czas w sieci mija naprawdę szybko! Istniejemy na rynku już od 12 lat i odkąd sięgamy pamięcią — przetestowaliśmy wiele rozmaitych narzędzi SEO. Najlepsze, z których korzystaliśmy to bez wątpienia:

 • Google Search Console,
 • Senuto,
 • Screaming Frog,
 • Ahrefs.
seo kielce

Google Search Console

Google Search Console to istna skarbnica wiedzy dla pozycjonera. To niezwykle funkcjonalne narzędzie pomaga ocenić ogólną wydajność witryny oraz wykryć błędy związane np. z linkami spamerskimi. Ponadto, dzięki Google Search Console możemy odnaleźć wszelkie problemy w obrębie strony. 

Poza tym dzięki Google Search Console można monitorować stan indeksowania strony, a także odnaleźć informacje o organicznym ruchu na stronie. 

Ahrefs

Ahrefs to płatne narzędzie, dzięki któremu można przeanalizować konkurencję, zbadać organiczne słowa kluczowe, dobrać najbardziej trafne frazy kluczowe, monitorować alerty, prześledzić ranking wyszukiwania, a także zainspirować się pomysłami na tworzenie treści blogowych. 

Baza Ahrefs skupia 11 miliardów słów kluczowych i ponad 400 miliardów zaindeksowanych stron. Korzystając z tak bogatej bazy danych, możemy być pewni skuteczności swoich działań w sieci. 

Senuto

Senuto to absolutny numer jeden, jeśli chodzi o analizę widoczności, słów kluczowych, monitoring pozycji domeny oraz analizę SERP. Po wpisaniu adresu strony w wyszukiwarkę Senuto program online momentalnie analizuje dane, na bazie których przesyła nam raport.

Dopiero po sprawdzeniu informacji z Senuto profesjonalni pozycjonerzy i copywriterzy mogą zacząć pracować nad swoimi projektami. 

Screaming Frog

Screaming Frog to pomocne oprogramowanie, dzięki któremu możemy sprawdzić wiele istotnych elementów danej strony internetowej takich jak np. meta-opisy, nagłówki, opisy grafik oraz upewnić się, czy wszystkie linki są poprawne i nie generują błędu np. 404.

Program jest dostępny w dwóch wersjach — darmowej i płatnej. Darmowa wersja jest w stanie przeanalizować 500 adresów, co umożliwia weryfikacje mniejszych stron, sklepów, czy serwisów internetowych. 

kielce agencja seo

Jak dobrać słowa kluczowe?

Analitycy branży IT twierdzą, że moda na słowa kluczowe powoli ustaje. I rzeczywiście,  teksty przesycone frazami kluczowymi, które niegdyś znajdowały się na szczycie wyników wyszukiwania, obecnie są traktowane jako spam. 
Z roku na rok algorytmy Google stają się coraz bardziej skomplikowane i wymagające. Najlepiej wizualizuje to fakt, że aktualnie na najwyższą pozycję w Google mogą liczyć tylko te teksty, w których słowa kluczowe brzmią naturalnie, występują w pełnym zdaniu i najlepiej — w niezmienionej formie. Tworząc teksty, copywriterzy mają więc przed sobą niełatwe zadanie. 

Frazy kluczowe — skąd je pozyskiwać?

Wybór odpowiednich fraz kluczowych ma decydujący wpływ na efekt pozycjonowania. Aby dobrać właściwe słowa kluczowe, nie warto powoływać się wyłącznie na intuicję. Trzeba bazować na znacznie bardziej wiarygodnych źródłach wiedzy, za jakie powszechnie uważa się np. podpowiedzi m.in. z Senuto, czy Ahrefs, które dostarczają pozycjonerom niezbędnych informacji o statystykach wyszukiwania. 


W naszej agencji SEO Kielce sięgamy jeszcze po informacje znajdujące się w opisie działalności naszego klienta, które opublikował on na swojej stronie internetowej. Ponadto pytamy też jego samego, z jakimi słowami kluczowymi powszechnie utożsamiana jest jego marka. 
O tym, czy wybrane przez nas słowa kluczowe zostały prawidłowo wyselekcjonowane, poinformuje nas Google Search Console, gdzie zobaczymy, czy po dokonaniu zmian w contencie, strona lepiej się konwertuje. 

Rodzaje fraz kluczowych 

Występuje wiele rodzajów fraz kluczowych. Z uwagi na zwiększenie obrotów firmy warto skupić się szczególnie na trzech z nich, które odpowiadają za oczekiwania użytkownika, który wpisuje je w wyszukiwarkę w określonym celu.  
 Ze względu na intencje użytkownika frazy kluczowe dzielimy na:

 • Informacyjne – czyli zapytania, które mają na celu zdobycie konkretnych informacji na dany temat. Użytkownicy często wpisują te słowa w formie pytań, używając sformułowań takich jak: w jaki sposób, czemu, czy dopisując słowo porady,
 • Nawigacyjne – to słowa kluczowe, które  umożliwiają wyszukanie konkretnych stron lub witryn firm np.SEMLife, PKO logowanie.
 • Transakcyjne – to szczególny rodzaj zapytań, który zawiera akcję zakupową.  Znakiem rozpoznawczym fraz kluczowych o komercyjnej intencji są słowa takie jak: tani, pobierz, promocja. Zdarza się też, że mogą opisywać dokładną rzecz, którą chcę kupić użytkownik.  np. model telefonu Iphone XYZ.

 

pozycjonowanie kielce
agencja seo z kielc

przejrzyste raporty co miesiąc

seo agencja kielce

zwiększenie obrotów dzięki SEO

pozycjonowanie stron kielce

systematyczna aktualizacja strony

seo kielce

wysoka pozycja w Google

Pozycjonowanie Kielce - opłacalność

Pozycjonowanie stron często określa się jako jedną z form marketingu internetowego. 

W odróżnieniu od innych działań reklamowych pozycjonowanie jest zdecydowanie tańszym sposobem na promocje własnej strony w sieci. 

Kolejnym atutem pozycjonowania jest trwałość efektów. Systematyczne aktualizowanie swojej strony internetowej, dodawanie nowych, wartościowych treści i dbałość o poprawne linkowanie zgodnie z zasadami SEO może zapewnić nam wysoką pozycję przez lata.

 

seo - kielce agencja czy sie oplaca

Współpraca z Agencją SEO Kielce

Pozycjonowanie nie jest zwykłą usługą. Nie można jej po prostu zlecić i oczekiwać efektów. SEO opiera się na współpracy pomiędzy agencją SEO Kielce a firmą, która chce zwiększyć swoją rozpoznawalność w sieci.

Nie osiągniemy TOP10 bez Twojego wsparcia. Potrzebujemy informacji, danych dostępowych do strony, statystyk oraz wszelkich aktualności, które tyczą się bezpośrednio Twojej branży. W zamian za to oferujemy systematyczne aktualizowanie treści na stronie, terminowe działanie osiąganie zamierzonych efektów w wyznaczonym czasie oraz unikatowy content.

Ignorując nasze maile, dostarczając nam dane dostępowe z opóźnieniem, czy tając przed nami niektóre informacje, niestety nie będziemy mogli zagwarantować Ci, że polepszymy Twoje notowania w Google.

Współpraca pozwoli uniknąć wszelkich błędów w komunikacji i przyniesie nam obopólne korzyści. Dzięki niej będziemy mogli doskonalić nasze usługi i sprostać Twoim oczekiwaniom, Ty zaś zyskasz wysoką pozycję w SERP,  zwiększysz sprzedaż, a zainteresowanie Twoimi usługami wzrośnie.

kielce agencja pozycjonerska

Agencja SEO Kielce — jak działamy?

Nasi klienci mają pełny dostęp do raportów, które udostępniamy im tuż po zakończeniu danego miesiąca rozliczeniowego. Dokument ma charakter informacyjny i zawiera statystyki z pozycjonowania, które tyczą się sumy działań przeprowadzonych w obrębie strony. Dzięki raportom z naszej agencji dowiesz się:

 • Czy realizujemy strategie SEO zgodnie z planem?
 • Na której pozycji jest Twoja strona na liście wyszukiwania w Google?
 • Jak konwertuje się Twoja strona?
 • Jak pozycjonuje się domena na wybrane słowa kluczowe?
 • Ile linków przychodzących odnotowała Twoja strona?
 • Czy i jeśli tak to jak często strona jest odwiedzana z wyników organicznych Google

Wsparcie Agencji SEO Kielce podczas budowania witryny

Zdawać by się mogło, że osoby na stanowisku webdevelopera, pozycjonera, programisty, specjalisty ds. SEO i managera SEO zajmują się tym samym. Nic bardziej mylnego, każdy ze wskazanych zawodów zdecydowanie się od siebie różni. Z tego względu przed wdrożeniem strony internetowej, powinieneś sprawdzić ją w agencji SEO. 

Webdeveloperzy skupiają się w większości na aspektach technicznych strony i nie zwracają uwagi na SEO. To błąd. W nowych stronach internetowych drzemie ogromny potencjał, który wykorzystany przez pozycjonerów, może przynieść korzyści na lata. Strona z nową domeną, która nie ma za sobą żadnej sieciowej przeszłości, jest świetnym materiałem do pozycjonowania.

Co więcej, jeśli od początku nie zadbasz o treści i nie zainwestujesz w swoją nową stronę, istnieją niewielkie szanse, że ktoś ją zobaczy. Agencja SEO powinna przeprowadzić audyt strony, aby wyeliminować ewentualne błędy popełnione przez webdeveloperów i od podstaw zająć się link building. 

Jeśli więc masz już domenę, miejsce na serwerze, ale Twoja strona internetowa jeszcze nie powstała? Potrzebujesz Agencji SEO! Sprawdzimy ją dla Ciebie przed wdrożeniem, zoptymalizujemy pod SEO i zapewnimy Ci dobry start w biznesie!

kielce agencja seo

Pozycjonowanie Kielce zobacz jak działamy

 

Agencja SEO Kielce — Ile kosztuje SEO?

Średni koszt abonamentu w agencji SEO Kielce oscyluje w kwocie od 1500 zł do 3 tysięcy złotych. Każdą usługę pozycjonowania wyceniamy indywidualnie. 

Co więcej, o cenie za abonament poinformujemy Cię dopiero po dokonaniu audytu strony pod kątem SEO, dlatego wszelkich szczegółów o pozycjonowaniu w SEMLife możesz dowiedzieć się  po kontakcie z naszą agencją SEO w Kielcach. 

Jak raportujemy w Agencji SEO Kielce?

Pozycjoner to nie zleceniobiorca, który w trzy miesiące sprawi, ze Twoja strona będzie ukazywała się zaraz po reklamach na liście wyszukiwania w Google. Agencja SEO Kielce to Twój partner biznesowy, który ma pomóc Ci zyskać rozgłos i osiągnąć rekordowe przychody. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, dlatego stawiamy na transparentność działań. Wierzymy, ze tylko w taki sposób możemy zdobyć zaufanie i sympatie klienta.

Kielce pozycjonowanie

W Agencji SEO w Kielcach wszystkie raporty SEO przygotowujemy przy pomocy autorskiego systemu. Stworzony przez nas program pozwala na integracje wszystkich danych, które pozyskujemy z różnych narzędzi SEO i połączenie ich w spójną całość. Dzięki temu zyskujesz pełny wgląd w postępy naszych prac i masz orientacje, czy podejmowane przez nas działania SEO pozytywnie przekładają się na sytuacje Twojej strony w Google.

Koszt pozycjonowania — Agencja SEO Kielce 

Jak się rozliczamy? W branży SEO funkcjonują dwie metody współpracy: abonament lub rozliczanie za efekty. W zależności od preferencji klienta możemy zastosować jeden z dwóch wskazanych sposobów. Różne metody rozliczenia w żaden sposób nie wpływają na zakres naszych działań pozycjonerskich. 

Współpraca na zasadzie abonamentu

Przed przystąpieniem do współpracy na zasadzie abonamentu ustalamy stałą stawkę za usługi, na którą wpływają takie czynniki jak: możliwości finansowe klienta, jego oczekiwania oraz zakres czynności, jakie deklarujemy się podjąć na rzecz danej witryny.

Jeśli zależy Ci więc na tym, abyśmy kompleksowo zajęli się Twoją stroną internetową i z miesiąca na miesiąc systematycznie pracowali nad jej optymalizacją, polecamy abonament. 

Rozliczanie za efekty

Rozliczanie za efekty, które jeszcze kilka lat było dominującym modelem współpracy pomiędzy agencjami pozycjonerskimi a firmami, polega na tym, że klienci płacą tylko za rezultaty. Jeśli klientowi zależy np. na poprawieniu swojej pozycji w Google, a mimo działań, a agencja nie osiąga zamierzonego efektu — klient nie płaci. 

Jeśli natomiast firma osiągnie pożądany rezultat, klient jest zobowiązany do ponoszenia opłat (które zwykle bywają wyższe niż przy abonamencie) przez cały okres, w którym np. strona będzie utrzymywała się na szczycie listy wyszukiwania. 

Pisanie bloga Agencja SEO Kielce

Blog branżowy — dlaczego warto? 

Prowadzenie bloga branżowego to zadanie, które wymaga przemyślanej i konsekwentnej pracy nad treścią. Właściciele firm i sklepów internetowych często nie mają wolnej chwili, aby usiąść do pisania. Bywają też tacy, którzy mimo usilnych prób nie potrafili poradzić sobie z uporządkowaniem swoich pomysłów na teksty i przelaniem ich na papier… a raczej klawiaturę. 


Jeśli należysz do grona tych przedsiębiorców, możesz zlecić napisanie bloga branżowego agencji SEO w Kielcach! 
Profesjonalni copywriterzy z SEMLife poradzą sobie z każdym zagadnieniem i dostarczą Ci teksty dostosowane do celów pozycjonowania, które będą stanowiły dobre zaplecze dla Twojej strony internetowej. 

 

Blog firmowy — zleć to agencji SEO Kielce!

Pisanie bloga firmowego pozwala na kreatywne wykorzystanie sieci do działań marketingowych. Tworząc wpisy blogowe, mamy pełne spektrum możliwości. Nasze teksty mogą nawiązywać zarówno do bieżących działań danej firmy, ale również traktować o tematach, które są związane np. z poszczególnymi produktami lub usługami. 
Każdy artykuł będzie generował większy ruch na stronie i przyciągał nowych użytkowników, którzy zachęceni treścią mogą przejść na stronę i dokonać zakupu danych produktów. 

Pisanie bloga — dobry sposób na reklamę

Jak wynika ze statystyk, 55% marketerów z firm B2C i B2B uważa prowadzenie bloga za najważniejszą formę marketingu internetowego. To zatem fakt, że systematyczne aktualizowanie treści na blogu pozytywnie wpływa na pozycjonowanie. Wpisy, które są urozmaicone grafikami, filmami video oraz linkują wewnętrznie, angażują klienta w wirtualny dialog i wzbudzają jego ciekawość o firmie i jej produktach. A ciekawość w Internecie to pierwszy stopień do… remarketingu

Od czego zacząć pozycjonowanie?

Każda strona ma szansę na to, aby znaleźć się w top10 w SERP (Search Engine Results Page), czyli na stronie internetowej, która wyświetla listę adresów znalezionych przez wyszukiwarkę. Z tego względu, pozycjonowanie to nie usługa, która jest zarezerwowana jedynie dla witryn internetowych dużych przedsiębiorstw z czołowych pozycji w Google. 

Z SEO skorzystać może dosłownie każdy, kto pragnie zwiększyć obroty swojej firmy i stać się bardziej popularnym zarówno w swoim najbliższym otoczeniu, jak i w wirtualnym świecie. 

Audyt SEO Kielce 

Jeśli jesteś zdecydowany na pozycjonowanie swojej strony internetowej, zgłoś się do nas, a wykonamy bezpłatny audyt Twojej strony. Audyt strony internetowej to inaczej jej test, który pozwala nam wykryć błędy na stronie, przez które nie jest zbyt widoczna w Google. Audyt SEO Kielce to element konieczny, abyśmy mogli wycenić usługę pozycjonowania i dowiedzieć się, ile czasu zajmie nam naprawa błędów na stronie i zmiana jej pozycji na wyższą. 

Pozycjonowanie sklepów internetowych a SEO dla sklepów stacjonarnych. Jakie są różnice?

Pozornie pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych wydaję się tym samym. Obie usługi bowiem mają na celu wywindować daną witrynę internetową w wynikach wyszukiwania. Zamierzony efekt SEO osiąga się jednak innymi środkami.
W praktyce pozycjonerskiej SEO sklepów internetowych różni się od usługi pozycjonowania wizytówkowych stron www. 

pozycjonowanie stron i sklepow

metaopisy

seo dla sklepow i stron www

pliki sitemap i robots

seo kielce dla firm

link building

kielce pozycjonowanie stron www

szybkość i responsywność strony

Co to jest pozycjonowanie?

SEO, czyli Search Engine Optimization to optymalizacja stron internetowych pod działanie wyszukiwarki Google. Na SEO składa się mnóstwo działań prowadzących do wzrostu ruchu organicznego na stronie internetowej danej firmy. 

Dlaczego optymalizujemy strony pod wyniki wyszukiwania Google? Odpowiedź jest prosta: Google to potęga Internetu, a może to potwierdzić 97% użytkowników polskiej sieci, którzy korzystają wyłącznie z wyszukiwarki giganta z Mountain View.